VIDEO MARKETINGU
ADRENALINĖ PĖR BIZNESIN

Njė zgjidhje e thjeshtė dhe efikase pėr video marketingun

Njihu me platformėn unike dhe tė kompletuar pėr video marketingun online. Pėrfito lehtėsisht nga fuqia e videos pėr tė ndėrtuar apo zgjeruar brand-in tėnd, rrit klientėt potencial, konverto vizitorėt nė klientė, fito besimin e klientėve dhe pėrmirėso imazhin tėnd.

Pėrforco historinė e brand-it tėnd me video

E ke perfeksionuar mesazhin tėnd promocional, ėshtė koha t'ja tregosh tė gjithėve. Komuniko me njė audiencė masive, kudo qė ndodhet, duke arritur ndikimin maksimal nga marketingu me video.

Merr vendime inteligjente nė video marketing

Pėrfito statistika tė detajuara pėr ēdo vizitor dhe reklamė, tė cilat do tė ndihmojnė tė marresh vendimet e duhura pėr tė qenė sa mė i sukseshėm. Platforma jonė tė mundėson dhe integrimin me sistemin tėnd analizues pėr statistika mė tė personalizuara.

Rrit kthimin nga investimi (ROI)

73% e ekspertėve botėrorė tė marketingut e cilėsojnė videon si forma mė e mirė pėr kthimin nga investimi (ROI) wirebuzz.com. Ėshte befasues fakti qė 90% e vizitorėve qė janė tė interesuar pėr tė blerė njė produkt, influencohen pėr ta blerė nėse ky produkt ka video socialmediatoday.com.
Ėshtė absolutisht njė program shumė i thjeshtė nė pėrdorim, i cili tė merr pak kohė pėr tė realizuar njė fushatė qoftė banner statik apo video, duke bėrė targetimin e duhur nė pozicionin premium. Tė jep mundėsinė tė luash me kreativitetin, tė tregosh detaje qė me imazh vėshtirė tė tregohen e pėr mė tepėr ta bėsh produktin sa mė tė prekshėm dhe tė kuptueshėm. Perveē thjeshtėsisė, akoma mė mirė ėshtė menaxhimi dhe statistikat e detajuara nė ēdo kohė pėr tė marrė vendimin e duhur pėr fushatėn duke maksimizuar klikimet dhe shitjet. Vlerėsimi im pėr Abingmedia ėshtė 10.

Marcela Allamani, Menaxhere Marketingu nė NetTrade Albania

Hapėsira Publicitare Premium
Pėrfito akses tė menjėhershėm tek hapėsirat publicitare premium nė faqet mė tė klikuara Shqiptare vetėm me njė klik.
Ne mundėsojmė marrėveshje tė shpejta automatike midis reklamuesit dhe publikuesit, duke eliminuar nevojėn pėr negociata me ēdo publikues veē e veē
Akses reklamimi nė mbi 100 publikues
Reklamo nė mediat online mė tė klikuara nė Shqipėri nga njė platformė e vetme
Kosto minimale
Mundėsi eksplorimi tė hapėsirave publictare me kosto minimale
Fleksibilitet maksimal
Vendosni buxhetin, ueb-et reklamuese, oraret etj
Marrėveshje tė shpejta automatike
Kemi bėrė marrėveshjet mė tė mira pėr ju me ēdo publikues
Transparencė nė nivel uebi
Shiko nė detaj performancėn e reklamės tėnde pėr ēdo ueb
Raport i detajuar per ēdo reklamė
Ēdo shikim i reklamės tėnde i analizuar nė detaj
Targetim specifik i audiencės
Aftėsi e fortė targetuese, duke pėrfshirė audiencėn nė bazė tė shteteve, paisjeve, orareve etj
Statistika nė kohė reale
Statistika tė performancės nė kohė reale pėr njė pėrmirėsim tė menjėhershėm tė fushatės pėr ēdo ueb
A JENI GATI TĖ BĖHENI PJESĖ E PLATFORMĖS?
Skuadra jonė do t'ju ndihmojė nė ēdo hap tuajin drejt suksesit