AM
Imagjinoni reklamėn tuaj
Imagjinoni reklamėn tuaj

Pėrfitoni maksimumin nga video juaj

Publikues
Platforma jonė ju mundėson hostimin e videove, monetizimin e shikimeve dhe njė video player tė personalizuar
REKLAMUES
Platforma jonė mundėson reklamėn tuaj tė shfaqet nė mediat online mė tė rėndėsishme dhe mė tė klikuara nė Shqipėri
FUQIA E VIDEOS
Ne ju ndihmojmė tė pėrdorni videon pėr tė pėrfituar nga biznesi juaj nė mėnyrėn mė efektive. Pavarsisht nėse sapo keni filluar biznesin tuaj, ose jeni nė kulmin e suksesit, ju do tė keni teknologjinė mė tė mirė, partner profesional me njė grup ekspertėsh tė dedikuar ndaj suksesit tuaj.
Pse ABINGMEDIA?
Video, forma mė efektive e komunikimit, e perdorur gjėrėsisht nga mediat online pėr tė pėrcjellė ngjarje tė vogla ose tė mėdha, tashmė ėshtė njė ndėr mjetet me kryesore tė marketingut online.
Ajo tėrheq vėmendjen, ngjall emocion dhe ka qartėsi nė mesazhin e saj.
Platforma jonė, si njė risi nė tregun Shqiptar, i jep mundesinė ēdo reklamuesi tė jetė prezent nė mediat mė tė klikuara dhe ēdo publikuesi tė pėrfitojė maksimumin nga shikimet e videove

CEO Ingrid Shyti

A JENI GATI TĖ BĖHENI PJESĖ E PLATFORMĖS?
Skuadra jonė do t'ju ndihmojė nė ēdo hap tuajin drejt suksesit